KONST / Litografier / Färglitografi 12319020
nr 1231 9020
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, "Dalarö kyrka". Signerad, numrerad 90/150, ca 37x48 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:57:23
1.000 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr